Фора-захід - Обладнання для виробництва біопалива

ЛІЗИНГ! АКЦІЯ
Перший внесок 30% розтермінування до 24 міс без здорожчання!!!

Шановні панове! Компанія «ФОРА-ЗАХІД» вітає Вас і запрошує переглянути: ГОТОВИЙ ПРОЕКТ ВИРОБНИЦТВА ТВЕРДОГО біопалива (брикетів або гранул)

ТМ «Фора-Захід» є постачальником на український ринок обладнання для виготовлення паливних брикетів та гранул. Ми пропонуємо обладнання як невеликим підприємствам, так і потужним виробникам біопалива.

На сайті нашої компанії Ви знайдете не лише детальні характеристики обладнання, а й готовий проект виробництва паливних брикетів та гранул.

Також, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальний комплект устаткування, виконають його монтаж та організують запуск виробництва «під ключ».

Виготовлення паливних брикетів та гранул - це один з найдешевших способів отримання альтернативної енергії.

Останнім часом розвиток альтернативної енергетики є надзвичайно актуальним питанням, оскільки корисні копалини нашої планети обмежені.

Паливні брикети та гранули - це екологічно чисте паливо, яке утворюється внаслідок пресування відходів деревини, агропромислового комплексу, а також інших відходів виробництва. Сировиною для виготовлення біопалива може стати тирса, солома, лушпиння соняшника, очерет тощо.

Пройшовши процес брикетування, сировина в кілька разів зменшується в обсязі, а це дозволяє суттєво знизити витрати на її зберігання та транспортування. Таким чином відбувається помітна економія Ваших грошей. Окрім цього, біопаливо - це прекрасна альтернатива вугіллю, газу та дровам.

Паливні брикети можуть використовуватись для опалення всюди, де є установки, що працюють на твердому паливі. Спектр застосування біопалива дуже широкий. Це можуть бути будинки, складські та виробничі приміщення, теплиці, сауни, котельні, каміни, печі тощо.

Повний комплект нашого обладнання є на складі російського представництва компанії. У разі відсутності будь-якої техніки, ми гарантуємо її доставку на протязі 2 тижнів.

Увага! З 2010 року ТМ «Фора-Захід» налагодила виробництво власного обладнання в Україні, у м. Львів.

Якщо Вам потрібне нестандартне обладнання, ми готові обговорити умови його виготовлення.