F.A.Q. (Часто Задавані питання)

ПИТАННЯ: Хто є виробником обладнання і де знаходиться Ваше виробництво?
ВІДПОВІДЬ: Виробником обладнання для виготовлення біопалива є ТМ «Фора-Захід», яка знаходиться в Україні, у м. Львів. Ми виготовляємо все обладнання крім пресів-екструдерів. Преси-екструдери постачаються з КНР, де виробляються на спеціалізованому заводі вже протягом 7 років. Наш менеджер в Китаї контролює усі доставки обладнання, враховуючи сировинні та кліматичні зміни. Крім того, ми маємо патенти на корисні моделі і принцип дії обладнання. Усі наші патенти відповідають чинному міжнародному законодавству.
Більш детальну інформацію про наш завод у Львові, Ви можете отримати на сайті www.tez.com.ua.
ПИТАННЯ: Хто виконує сервісне обслуговування техніки?
ВІДПОВІДЬ: Сервісне обслуговування техніки виконує наша компанія. Ми надаємо гарантію 12 місяців на всі моделі техніки. Необхідні запчастини постачаються зі складу в Москві.
ПИТАННЯ: Чи залежить технологія виробництва паливних брикетів від вибору сировини?
ВІДПОВІДЬ: Ні, не залежить. Для виробництва біопалива використовується метод екструдерного пресування під дією високої температури. Дана технологія використовується для всіх видів сировини.
ПИТАННЯ: Скільки потрібно коштів, щоб запустити лінію виробництва?
ВІДПОВІДЬ: Всі витрати підраховуються індивідуально, оскільки не існує типових ліній виробництва. На ціну впливають різноманітні фактори: Ваші фінансові можливості, обсяги продуктивності, кількість необхідної техніки. Ваші витрати також будуть залежати від вибору сировини. У розділі «Технологія» Ви знайдете більш детальну інформацію про те, яку сировину краще обрати для виробництва біопалива.
У розділі «Бізнес-план» Ви можете переглянути типовий приклад комплектації виробництва «під ключ».
ПИТАННЯ: Мене цікавить бізнес-план виробництва. Де я можу його переглянути?
ВІДПОВІДЬ: На нашому сайті є розділ «Бізнес-план». У цьому розділі ми навели приблизний розрахунок вартості виробництва. Але собівартість Вашого виробництва може цілком відрізнятись від наведеного прикладу, оскільки, вона залежатиме від обсягів продуктивності, від кількості необхідної техніки, а також від вибору сировини та її вартості. Для кожного клієнта наші фахівці складуть індивідуальний проект лінії виробництва.
ПИТАННЯ: Чи купуєте Ви паливні брикети і якщо купуєте, то за якою ціною?
ВІДПОВІДЬ: Так, ми купуємо паливні брикети. Умови купівлі залежать від цін на Європейському ринку, тому ціну ми обговорюємо індивідуально з кожним клієнтом. Також ми готові допомогти Вам у підписанні прямих експортних контрактів з покупцями із Західної Європи.
ПИТАННЯ: Чи можу я побувати на Вашому діючому виробництві паливних брикетів?
ВІДПОВІДЬ: Так, Ви можете відвідати будь-яке з виробництв, попередньо погодивши таку можливість з власниками. Виробництва на базі нашого обладнання є в багатьох містах Росії (Смоленську, Петербурзі, Ульяновську, П'ятигорську, Улан-Уде та інших), а також в кожній області України та Молдові.
Якщо Ви скористаєтесь розділом «Контакти» на нашому сайті та залишите заявку, ми надішлемо Вам необхідні відеоматеріали.
ПИТАННЯ: Чи є можливість придбання обладнання в кредит/лізинг?
ВІДПОВІДЬ: Так, така можливість є. Наш партнер - компанія ТЕХНОЛІЗИНГ надає послуги для придбання техніки в кредит/лізинг. Крім цього, Ви можете запропонувати іншу лізингову компанію і ми обговоримо з нею умови співпраці.
Більш детальна інформація про купівлю в лізинг - на нашому сайті в розділі «Кредит/Лізинг».