Обладнання для виробництва брикетів та гранул

 ЛІНІЇ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТВЕРДОГО палива (БРИКЕТІВ або ПЕЛЕТ)

photo-main

Фора-Захід є виробником  обладнання для виготовлення паливних брикетів та гранул. Ми пропонуємо обладнання як невеликим підприємствам, так і потужним виробникам біопалива.

На сайті нашої компанії Ви знайдете не лише детальні характеристики обладнання, а й готовий проект виробництва паливних брикетів та гранул.

Також, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальний комплект устаткування, виконають його монтаж та організують запуск виробництва «під ключ».

Виготовлення паливних брикетів та гранул - це один з найдешевших способів отримання альтернативної енергії.

Останнім часом розвиток альтернативної енергетики є надзвичайно актуальним питанням, оскільки корисні копалини нашої планети обмежені.

Паливні брикети та гранули - це екологічно чисте паливо, яке утворюється внаслідок пресування відходів деревини, агропромислового комплексу, а також інших відходів виробництва. Сировиною для виготовлення біопалива може стати тирса, солома, лушпиння соняшника, очерет тощо.

Пройшовши процес брикетування, сировина в кілька разів зменшується в обсязі, а це дозволяє суттєво знизити витрати на її зберігання та транспортування. Таким чином відбувається помітна економія Ваших грошей. Окрім цього, біопаливо - це прекрасна альтернатива вугіллю, газу та дровам.

Паливні брикети та гранули можуть використовуватись для опалення всюди, де є установки, що працюють на твердому паливі. Спектр застосування біопалива дуже широкий. Це можуть бути будинки, складські та виробничі приміщення, теплиці, сауни, котельні, каміни, печі тощо.

Якщо Вам потрібне нестандартне обладнання та нестандартні механізми, ми готові обговорити технічне завдання та умови його виготовлення.