Технологія вирбництва біопалива

Паливні брикети та гранули виготовляються майже з усіх відходів деревообробки та сільського господарства. Ви можете використовувати тирсу , солому, насіння і лушпиння соняшника , очерет, льону, відходи агрокультур і багато іншого.

Основний метод виробництва біопалива - пресування при підвищених температурах ( брикет типу " Піні - кей " ) , пресування за рахунок гідравлічного зусилля ( брикет типу "Руф " - цеглинка )

Етапи виробництва:

 1. Подрібнення сировини.
  Для виготовлення паливних брикетів використовується сировина дрібної фракції, тому деякі види відходів потрібно подрібнювати. Але, якщо Ви використовуєте, наприклад, лушпиння соняшника - цей етап можна упустити, так як соняшник вже має необхідну фракцію для виробництва брикетів або гранул, хоча більш дрібна фракція все одно збільшить продуктивність. При використанні дерева - основного виду сировини для євродров / гранул - необхідне обов'язкове дроблення в дрібну фракцію, що, до речі, ще й забезпечить більш простий спосіб подальшої сушки сировини.
 2. Сушіння сировини - це найбільш відповідальний і складний процес, тому що якість брикетів і гранул і продуктивність обладнання в значній мірі залежить від вологості вихідної сировини.

  Найкращі механічні характеристики брикетів досягаються при вологості не більше 12% , брикети , виготовлені гідравлічним методом - вологість сировини до 12-18 %, гранула - до 18%. Сировина з вологістю вище , як правило, не брикетується і не гранулюється .

  Деякі види сировини, наприклад соняшник або сухі відходи від меблевої промисловості, не потребують додаткової сушінні . Але для відходів деревини, як показує практика і наш особистий досвід , цей етап необхідний. Реальна « стартова » вологість відходів деревини - до 70%.

 3. Пресування - виготовлення самого брикету або гранули.

  Паливні брикети - це екологічно чистий продукт, який виробляється без хімічних добавок і склеюючих речовин . Сполучним елементом є лігнін - натуральна речовина, яка виділяється із сировини при нагріванні.

  Технологія виготовлення біопалива однакова для всіх видів сировини.

Для брикетів типу " піні - кей " існує сировина, яка не підлягає пресуванню через вміст малої частки лігніну (наприклад , береза, осика, підгнила сировина , відходи спиртової промисловості ) , хоча всю цю сировину можна використовувати у виробництві брикету гідравлчним методом .

Наша компанія пропонує обладнання для подрібнення, дроблення, сушіння сировини; преса для виготовлення обох типів брикетів - як екструдери для паливних брикетів типу " піні - кей " , так і пресів для виробництва гранули(ПЕЛЕТ).