Вироби з алюмінію на замовлення

Виконуємо гнуття порізку зварювання алюмінію на професійному обладнанні. Товщина зварювальних деталей від 1,0 до 25 мм. Виконуємо роботи з профілів та листів. Виготовляємо баки, циклони, деталі авто та причіпів, піддони, ферми, рами, каркаси,човни,болотоходи, короба та інші вироби за кресленнями Замовника.

aluminium aluminium aluminium aluminium

Надійні вироби з алюмінію від компанії Фора-Захід

Сьогодні все частіше для вироблення тепла використовується альтернативне паливо. Воно екологічно безпечне, дешеве та якісне. Саме тому багато компаній займається виробленням гранул та брикетів. Але для того, щоб паливо було дійсно якісним, необхідне надійне обладнання, яке чітко виконує всі поставлені задачі та працює без перебоїв.

Компанія Фора-Захід займається виготовленням такого обладнання, а також окремих запчастин до нього. Оскільки техніка повинна бути надміцною та надійною, для роботи використовується алюмінієва сталь.

Особливості алюмінію

Алюміній – це надміцний та легкий матеріал, який має високі характеристики. Він є стійким до іржі та різних видів корозії, не піддається механічним пошкодженням. Також алюміній легший за інші види металів, тому вироби з нього має меншу вагу. А це дуже важливо, коли мова йде про серйозне та багатофункціональне обладнання з великою кількістю деталей. А саме таким і є устаткування для виготовлення альтернативного палива.

Які вироби з алюмінію ми виготовляємо

Процес виготовлення паливних брикетів та гранул складається з кількох етапів. На кожному сировина проходить певний вид обробки. Перший – це подрібнення. Щоб зробити з сировини гранули найменшої фракції, використовуються щепорізи та дробарки. Далі сировина поступає до сушок. Вони бувають барабанним, конвеєрними та аеродинамічними.

Після того, як матеріал повністю висушуються, йому надають форму за допомогою різних видів пресів або грануляторів. Також в процесі роботи використовується транспортер.

Це обладнання має алюмінієві деталі, які ми і зварюємо.

Фора-Захід виготовляє наступні види деталей та конструкцій:

‒ баки;

‒ циклони;

‒ харчові центрифуги;

‒ мішалки;

‒ робочі барабани сушарок;

‒ деталі для авто та причепів;

‒ піддони;

‒ ферми;

‒ рами;

‒ короба.

Також наші спеціалісти можуть прийняти індивідуальне замовлення та виготовити деталі, відповідно для креслень нашого клієнта.

Особливості виробництва

Щоб досягти максимальної надійності та міцності усіх конструкцій, наші майстри використовують сучасне професійне обладнання для гнуття, порізки і зварювання частин. Завдяки інноваційним технологіям та високому професіоналізму наших майстрів, конструкції мають великий гарантійний термін та не втрачають характеристики навіть після багатогодинної експлуатації з високим навантаженням.

Ми виконуємо роботи як з профілів, так і з листів. Товщина зварювальних деталей становить від 1,0 до 25 мм.

Компанія Фора-Захід має багаторічний стаж та великий досвід. Тому вирішивши замовити вироби з алюмінію, наші клієнти гарантовано отримують високоякісну продукцію, яка має відмінні характеристики.

Ми завжди обговорюємо з клієнтами всі нюанси, знаходимо компроміси та виконуємо роботу точно до вказаного терміну. Компанія Фора-Захід також пропонує подрібнювальну техніку власного виробництва та комплектації. Тому якщо вам потрібні якісні запчастини з алюмінію або устаткування для виробництва альтернативного біопалива – звертайтеся.